Vasaros Šventė – Putnam

Lietuvių Vasaros Šventė Liepos 21 d. – Putnam, CT

Liepos 21 d., sekmadienį, vyks tradicinė Lietuvių Vasaros Šventė Putname, CT. Kviečiame visą „Neringos“ bendruomenę (ir jų šeimas bei draugus) prisijungti prie mūsų Seserų Vienuolijos centre ir praleisti nuostabią dieną, kupiną linksmybių, bendravimo ir maisto. Diena prasidės šv. Mišiomis, o jos kulminacija – „Neringos“ stovyklautojų pasirodymas. Švnetės metu bus galima paragauti gausybės lietuviškos virtuvės patiekalų, sėkmę išbandyti loterijose, daugybė pardavėjų pasiūlys įvairiausių prekių. Peržiūrėkite renginių tvarkaraštį ir įsigykite 50/50 loterijos bilietus čia.

Šventės metu priimsime lietuviškų suvenyrų ir tautodailės dirbinių kaip dovanas tyliajam aukcionui. Atvykę atneškite savo daiktus į Raudondvarį (pastatas šalia ledų kiosko) ir pridėsime prie kitų.

Prašome krepšelių loterijai paaukokite teminį krepšelį su įdomiais daiktais ar paslaugomis. Būkite kūrybingi! Sukurkite krepšelį iš gurmaniškos kavos, žaislų vaikams, spa reikmenų, maisto produktų, loterijos bilietų, skanėstų, stalo žaidimų… Dėl išsamesnės informacijos susisiekite su Daiva Veršeliene el. paštu daiva@rcn.com arba #508-523-9058.

Šventė nebūtų tokia sėkminga be nuostabios savanorių grupės pastangų. Gal galite padėti? Prašome prisirašyti savanoriškai padėti valandą ar daugiau šventės metu čia.

Iki pasimatymo!