Naujienos

Sveikiname Nauja Neringos vedėja!


Džiaugiamės galėdami pranešti, kad Camp Neringa, Inc. turi naują vedėją – Lianą Pike (Bielkevičiūtę)!
Neringos stovykla Lianos širdyje užima ypatingą vietą, nes vaikystėje ji daugelį metų čia stovyklavo. Sugrįždama į Neringos pasaulį, Liana atsineša daug profesinės patirties bei entuziazmo.

Liana jau prisijungė prie administracijos komandos ir kartu dirbs su Dana Vainauskiene (vasaros stovyklos vedėja), Viktorija Galkute (Neringos vadybininke), ir Dana Grajauskaite (l.e. vedėja) perimant naujas pareigas.
Valio! Sveikiname Lianą tapus Neringos komandos dalimi! Su Liana galite susisiekti (ir pasiųsti sveikinimo laiškelį!) adresu: liana@neringa.org

Neringos stovyklai – jos istorijoje dosniausia auka! Ačiū Ann ir Joe Simanis!

Neringos stovykla sulaukė pačios didžiosios aukos savo istorijoje – 200 tūkst. dol. Šiuos pinigus paaukojo Neringos alumni Ann Simanis Weiss ir jos brolis Joe Simanis kartu su savo sutuoktiniais. Šią nepaprastai dosnią auką jie skyrė savo tetos Helen atminimui. Buvo nuspręsta įkurti Helen Simanis fondą, kurio tikslas – puoselėti Neringos katalikišką misiją.
Daugiau skaityti: https://neringa.org/news-3/?lang=en

Laikraštis “Skambutis”

Skambutis 2020

Neringos naujienų pranešimai

Nepražiopsokite svarbių Neringos naujienų – Neringa News. Pranešimus Jums siųs tik Neringos darbuotojai ir Jūsų el. pašto adresas nebus platinamas. Jeigu domitės gauti Neringos naujienas, pasiųskite trumpą el. laiškelį Danai dana@neringa.org . Jeigu turite stiprius spam nurodymus, liepkite savo dėžutėms priimti laiškus iš „news@neringa.org“ adreso.

Neringa per „Facebook“

Jeigu norite palaikyti aktyvesnį ryšį su Neringa, kviečiame registruotis facebook.com/campneringa