Alumni

Neringos buvę stovyklautojai yra susibūrę Neringoje per Talkos Savaitgalį (birželio mėn.), per Tautodailės Savaitgalį, per Žiemos Šventę, susitikimui per Columbus Day savaitgalį, švęsti Kūčias ir net sutikti Naujuosius Metus. Šiuos renginius dažnai praveda Neringos buvę stovyklautojai ir vadovai su vedėjų pagalba.

Neringos gerbėjai taip pat yra pravedę vajus Neringos labui savo miestuose, toli už Neringos ribų. Neringos informacinis laikraštis “Skambutis” anksčiau buvo leidžiamas tik savanorių dėka. Šiuo metu ypatingai ieškome pagalbos: padėti rengti spalio mėn. “Iškylą” bei kitus renginius, rašyti straipsnius apie Neringą spaudai, padėti pritraukti Neringai nuomininkų bei vasaros stovyklautojų. Jeigu norėtumėte vesti renginius, dalyvauti renginiuose arba talkininkauti Neringai, susisiekite su stovyklos vadybininku Vydui Marijošiu: vydas@neringa.org

Neringa taip pat stengiasi nepamesti ryšio su savo auklėtiniais. Jeigu neseniai persikraustėte arba pakeitėte savo elektroninio pašto adresą, prašom parašykite laiškelį stovyklos vadybininkei Janui Jankauskui: jonas@neringa.org.

Nepraleiskite svarbių Neringos naujienų, kuriomis “news@neringa.org” su Jumis pasidalins! Jeigu turite stiprius spam nurodymus, nustatykite savo dėžutes taip, kad priimtų laiškus iš “news@neringa.org” adreso.

Neringa per “Facebook”!

Norinčiuosius aktyviau palaikyti ryšį su Neringa, kviečiame registruotis http://www.facebook.com/campneringa.