Alumni

Neringos buvę stovyklautojai yra susibūrę Neringoje per Talkos Savaitgalį (geg./birž. mėn.), per Tautodailės Savaitgalį, per Žiemos Šventę, susitikimui per Columbus Day savaitgalį, švęsti Kūčias ir net sutikti Naujuosius Metus. Šiuos renginius dažnai praveda Neringos buvę stovyklautojai ir vadovai su vedėjų pagalba.

Neringos gerbėjai taip pat yra pravedę vajus Neringos labui savo miestuose, toli už Neringos ribų. Neringos informacinis laikraštis “Skambutis” anksčiau buvo leidžiamas tik savanorių dėka. Šiuo metu ypatingai ieškome pagalbos: padėti rengti spalio mėn. “Iškylą” bei kitus renginius, rašyti straipsnius apie Neringą spaudai, padėti pritraukti Neringai nuomininkų bei vasaros stovyklautojų. Jeigu norėtumėte vesti renginius, dalyvauti renginiuose arba talkininkauti Neringai, susisiekite su L.e.p. stovyklos vedėja Dana Grajauskaite dgrajauskas@neringa.org.

Neringa taip pat stengiasi nepamesti ryšio su savo auklėtiniais. Jeigu neseniai persikraustėte arba pakeitėte savo elektroninio pašto adresą, malonėkite parašyti stovyklos vedėjai Danai Grajauskaitei laiškelį.

Nepražiopsokite ir svarbių Neringos naujienų, kurias Jums “news@neringa.org” siūlys paskaityti! Jeigu turite stiprius spam nurodymus, liepkite savo dėžutėms priimti laiškus iš “news@neringa.org” adreso.

Neringa per “Facebook”!

Norinčiuosius aktyviau palaikyti ryšį su Neringa, kviečiame registruotis http://www.facebook.com/campneringa.