2021 Informacija

1. Šiais metais registracija bus internetinė (online) per UltraCamp portalą. Būkite kantrūs! Čia mums nauja patirtis, bet stengsimės, kad registracijos procesas būtų kuo lengvesnis ir greitesnis. Instrukcija, kaip naudotis UltraCamp yra čia.

2. Registracija su nuolaida vyks iki balandžio 26 d. Patvirtinimą, kad patekote į stovyklą gausite iki balandžio 30 d. Jeigu dar bus vietų, registraciją tęsime toliau su pilna kaina.

3. Taikomos nuolaidos daugiau vaikų turinčioms šeimoms, nesvarbu kurią sesiją jie lankys.

4. Jeigu šeima turi finansinių sunkumų, beregistruojant galima užpildyti finansinės paramos prašymą.

5. Per stovyklas lietuvių kalba stovyklautojai privalo susikalbėti lietuviškai. Vaikai, kurie nesupranta ir nekalba lietuviškai, turi progą dalyvauti stovykloje anglų kalba, rugpjūčio 1-21 d., kurios programa mažai kuo skiriasi nuo lietuviškai kalbančiųjų stovyklos. Jeigu tėveliams iškilo abejonių, prašome pasiskaityti dokumentą “Apie kalbą”.

6. Neringa ir toliau siekia be mob. telefonų ir elektronikos! Ypač šiais metais, kai vaikai praleido daug laiko prie ekranų. Čia puiki proga sveikai pertraukai.

7. Planuojame zoom susitikimus su tėveliais prieš stovyklų sesijos pradžią, kurių metu pristatysime stovyklų koordinatorius, programas bei aptarsime COVID-19 saugos plano pasikeitimus.

8. Jeigu turite klausimų dėl registracijos ar programos, prašom parašykite Vasaros stovyklų vedėjai Danai Vainauskienei: dana@neringa.org arba L.e.p. Neringos vykdomajai vedėjai Danai Grajauskaitei: dgrajauskas@neringa.org